تبلیغات
یک طلبه دامغانی! - هاشمی رفسنجانی بدون شرح 1
یک طلبه دامغانی!
لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 20 دی 1391
سرویس سیاسی پایگاه 598، بررسی سخنان مسئولان و دست اندرکاران نظام با فرمایشات رهبر معظم انقلاب که همیشه راه گشا و شاخصی برای همگان بوده است می تواند تحلیلی روشن از مواضع و نگرش افراد را نمایان سازد.

حال با نگاهی به سخنان اخیر رهبر انقلاب در خصوص انقلاب های منطقه و اوضاع سوریه و همچنین سخنان حجت الاسلام و المسلمین هاشمی در همین مورد، بدون هیچ شرحی به آن می پردازیم:

سخنان حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در اوائل خرداد 90:

می‌توان منطقه را دید كه مردم هوشیار، آگاه، مجاهد و مبارز شده‌اند. مردم یمن ماه‌هاست در خیابان هستند و شهید می‌دهند. در لیبی نیز مردم می‌جنگند و كشته می‌دهند. در سوریه نیز مردم مقاومت می‌كنند. در بحرین كه یك مظلمه‌ای است و هیچ پناهی نیز در این دنیا ندارند. در مقابل مردم در مصر موفق شدند و در جاهای دیگر حركت آغاز شده و این‌گونه حركات ادامه دارد، چون مردم آگاه شده‌اند و حاضر نیستند كه استبداد و وابستگی به استعمار را بپذیرند.

سخنان رهبر معظم انقلاب 9 تیر ماه 90 :

امروز آمریكا براى شبیه‌سازى كارى كه در مصر و در تونس و در یمن و در لیبى و امثال اینها انجام گرفته است، متوجه شده است كه سوریه را - كه در خط مقاومت است - دچار مشكل كند. ماهیت قضیه در سوریه با ماهیت قضیه در این كشورها متفاوت است. در این كشورها حركت ضد آمریكا و ضد صهیونیسم بود، اما در سوریه دست آمریكا آشكار و مشهود است؛ صهیونیست‌ها دنبال قضیه هستند. ما نباید اشتباه كنیم. ما نباید معیار را فراموش كنیم. آنجایى كه حركت ضد آمریكا و ضد صهیونیسم است، آن حركت، حركت اصیل و مردمى است؛ آنجایى كه شعارها به نفع آمریكا و صهیونیسم است، آنجا حركت انحرافى است.


ارسال توسط یک طلبه دامغانی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ