تبلیغات
یک طلبه دامغانی! - بیانیه طلاب و فضلای حامی دکتر جلیلی در بیان اعتراض به هتک حرمت علامه مصباح
یک طلبه دامغانی!
لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

ه گزارش پایگاه 598، جمعی از طلاب و فضلای حامی دکتر جلیلی در بیانیه ای اعتراض خود را نسبت به  هتک حرمت حضرت آیت الله مصباح یزدی (دامة برکاته) در روزهای اخیر بیان داشته اند.

یک نسخه از این بیانیه در اختبار پایگاه 598 قرار گرفته که متن آن به شرح ذیل می باشد.


بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک و منوّر حضرت آیت الله مصباح یزدی دامة برکاته

با عرض سلام و آرزوی سلامتی وطول عمر بابرکت تان

نامه سرگشاده و گستاخانه ای که به نام جمعی از طلاب حوزه علمیه قم منتشر شد، ما ارادتمندان تان را برآن داشت که متصدع اوقات گردیم و عرایضی را به محضر مبارکتان تقدیم داریم.

مطمئنا در کشاکش بحران ها و چالش های نظام اسلامی حضرتعالی تکیه گاه مطمئن انقلاب و چشم نافذ و بصیری هستید که جای خالی شهید مطهری رحمت الله علیه را در مقابله با انحرافات فکری و فرهنگی پر می نمایید. هر نوع تعرض گستاخانه به محضر حضرتعالی، کمکی ارزشمند به جبهه استکبار جهانی و مزدوران داخلی آن است. هر نوع تلاشی که بخواهد حضور ارزشمند شما را در عرصه مسائل و مشکلات نظام اسلامی به مخاطره بیندازد، سر در گرو اجنبی دارد؛ هرچند ندانسته دست به این کار خطا زده باشد.

گفتمان اصیل انقلاب اسلامی در دوران ریاست جمهوری آقایان هاشمی و خاتمی هر روز زیر چکمه جبهه لیبرال سرمایه داری لگدکوب می شد. گفتمانی که اصحاب زر و زور را بر محرومین و پابرهنه ها حاکم می ساخت و ارزش های اسلامی را به سخره می گرفت. در انتخابات سال 84 گفتمان سازی عدالتخواهانه رهبری معظم انقلاب و حمایت های حضرتعالی از آقای احمدی نژاد به عنوان فردی مومن، ساده زیست، خدوم و پرتلاش، باعث نجات گفتمان اصیل انقلاب اسلامی از روند رو به تحلیل گذشته گردید. با وجود خطاهای بعضا نابخشودنی آقای احمدی نژاد برایند تسلط این گفتمان در مدت فعالیت دولت نهم به مراتب ارزشمندتر از دولت های لیبرال سرمایه داری  قبل بود.

مردم در این دوره طعم واقعی خدمت را چشیدند و ایران با عزت اسلامی اش هر روز سربلند تر در مجامع بین المللی ظاهر می شد. در انتخابات سال 88 نیز اصحاب فتنه دست در دست هم با کمک اسرائیل و سازمان های جاسوسی ام آی سیکس انگلیس و سیای امریکا سعی بر خاتمه دادن به عمر نظام اسلامی داشتند تا بتوانند دوباره بساط حکومت استعماری انگلیس و سایر اجانب را در این کشور پهن کنند. جسارت ها و رشادت های خالصانه شما در دفاع از اقای احمدی نژاد - با وجود همه نقدهایی که به ایشان داشتید- باعث شد جریان فتنه به مقصود خود نرسد و برای همیشه منفور تاریخ ایران گردد.

در تمامی این حمایت ها، انگیزة حضرتعالی تنها هدایت و ارشاد جامعه و ایستادگی در مقابل استکبار و طاغوت بوده است. انتقادات صریح و بی پرده حضرتعالی از آقای احمدی نژاد نیز باعث قوت قلب جریان حزب اللهی منتقد از ایشان بود. ورود شما به این عرصه به ما جرأت داد که بتوانیم هم مدافع گفتمان دولت های نهم و دهم باشیم و در عین حال برخی زمینه های مشی آقای احمدی نژاد را قابل دفاع ندانیم.

حضور ارزشمند شما در این انتخابات نیز همانند حضورهای گذشته از روی تکلیف مداری الهی است. با حضور جنابعالی گفتمان عدالت خواهی ، ساده زیستی ، حمایت از محرومین و مستضعفین قوتی ویژه می گیرد و در این میدان پر تلاطم و پر التهاب که اصحاب فتنه دوباره قصد سربلند کردن از زیر خاک را در خیالات خود می پرورانند ارزشی بس عظیم دارد.

این دسته از ارادتمندان شما در عین احترام به تشخیص حضرتعالی، پس از تحقیق و بررسی متعهدانه که مورد تاکید معظم له بوده است، با مقایسه توان مدیریت راهبردی و سیاستمداری کلانِ دو کاندیدای انقلابی و مکتبی یعنی آقایان باقری لنکرانی و جلیلی که هر دو مورد توجه حضرتعالی بوده اند، دکتر جلیلی را توانمندتر یافته اند.

ما طلاب ارادتمند به حضرتعالی، همچنان خود را در خط بصیرانه و ولایتمدارانه حضرتعالی بر می شماریم و بسیار امیدواریم که با هدایت های بصیرت افزای مطهری زمان خود، راهی برای وحدت نیروهای مکتبی انقلاب و عموم ملت انقلابی ایران اسلامی بیابیم. همواره شما را به عنوان تکیه گاه  خود در امور خطیر برگزیده ایم و امیدواریم سایه لطف خود را از ما دریغ نفرمایید.

از خداوند متعال بقاء وجود پربرکت حضرتعالی را خواستاریم و امیدواریم کید بدخواهان را به خودشان باز گرداند.

جمعی از طلاب حوزه علمیه قم
 

1-    حجت الاسلام احمد رهدار / درس خارج
2-    حجت الاسلام حمید آقا نوری / درس خارج
3-    حجت الاسلام مهدی امامی / درس خارج
4-    حجت الاسلام امین حویزاوی / درس خارج
5-    حجت الاسلام حسین حاج محمدی / درس خارج
6-    حجت الاسلام رضا عبدی / درس خارج
7-    حجت الاسلام حبیب الله عباسی / درس خارج
8-    حجت الاسلام ابراهیم ابراهیمی / درس خارج
9-    حجت الاسلام جواد آسایش / درس خارج
10-    حجت الاسلام مجتبی نامخواه / درس خارج
11-    حجت الاسلام سجاد توسل پناهی / درس خارج
12-    حجت الاسلام سلمان حاجی مرادخانی / درس خارج
13-    حجت الاسلام علی سرابیان / درس خارج
14-    حجت الاسلام سید منصور موسوی / درس خارج
15-    حجت الاسلام مهدی همازاده ابیانه / درس خارج
16-    حجت الاسلام سید مهدی معلمی / درس خارج
17-    حجت الاسلام سید محمد حسین سیادت / درس خارج
18-    حجت الاسلام علی سروش / درس خارج
19-    حجت الاسلام سید محسن غفاری / درس خارج
20-    حجت الاسلام سید احمد حسینی
21-    حجت الاسلام مرتضی لطفی
22-    حجت الاسلام مجید مسعودی
23-    حجت الاسلام علیرضا نائینی
24-    حجت الاسلام مهدی غروی
25-    حجت الاسلام سید حامد معلم
26-    حجت الاسلام علی غروی
27-    حجت الاسلام حسین یزدانی
28-    حجت الاسلام عباس عبداللهی
29-    حجت الاسلام سید رضا محبوبی
30-    حسین همتی نژاد / سطح 3


ارسال توسط یک طلبه دامغانی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ